Регистрирай сега своята безплатна арт галерия! Посети арт галериите на българските Художници, Дизайнери, Фотографи, Скулптори, Аниматори!
BulArts.com - Галерии на български художници, дизайнери, фотографи, аниматори
  • Професия
  • 2D Аниматор
  • 3D Дизайнер/Аниматор
  • Графичен дизайнер
  • Дърворезбар
  • Иконограф
  • Илюстратор
  • Керамика и текстил
  • Моден дизайнер
  • Продуктов дизайнер
  • Скулптор
  • Фотограф
  • Художник

  • Подреди по
  • Потребителско име
  • Име
  • Фамилия
  • Град
  • Последна промяна
  • Творби
BulArts.com препоръчва: Домейни и хостинг от ICN.bg
Подкрепете BulArts.com, кликнете на банера:
Bularts.com: English versionBularts.com: Българска версияBularts.com: index
» Произволен потребител
Ани
3D Дизайнер/Аниматор
от

Творческа дейност

Говори

Стани член Повече
» Последни новини
Дилян Дочев – DiL и Неви Петкова с изложбата "ОПИЯНЕНИЕ"
06/05/2011

На 10 май 2011 г. · 18:30 - 22:00 в гр. София ул.Фритьоф Нансен 17 имаме удоволствието, с чаша вино в ръка, да ви поканим на откриването на поредната изложба в ГАЛЕРИЯ - КЛУБ “КУЛТУРА НА ВИНОТО” - “ОПИЯНЕНИЕ” – то този път дължим на ловешк...

Архив Повече
» BulArts.com в Facebook
Пълна информация за оферта
Графичен/Уеб Дизайнер / Графичен дизайнер
14/03/2010

Държава: България
Град: София

Рекламна Агенция „Джоана 4” гр. София, търси мотивиран и креативен графичен/уеб дизайнер.

Основни отговорности и задължения:
- дизайн и предпечатна подготовка на печатни реклами и рекламни материали (брошури, листовки, флаери, каталози, календари, корпоративна идентичност, и пр.) , поздравителни картички и други печатни материали, съобразно нуждите на клиентите;
- дизайн и изработка на анимирани банери (flash, gif) и анимирани картички;
- дизайн на уеб сайтове и уеб приложения по зададени изисквания;
- дизайн и изработка на мултимедийни презентации;
- разработка и поддръжка на HTML сайтове, писане на валиден HTML код;
- системна поддръжка и обновяване на фирмения уебсайт;
- тестване на разработените приложения;
- обработка на снимки;

Изисквания:

1. Професионални:
- отлично владеене на Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign,
CorelDraw, Flash, HTML, CSS.
- трудов стаж в областта на графичния дизайн (мин. 1 годинa);
- опит в областта на уеб дизайна.

2. Личностни:
- креативност и иновативно мислене;
- богата визуална култура;
- отговорност и спазване на срокове;
- комуникативност;
- умение за работа в екип.

Предлагаме:
- пълно работно време;
- отлична работна атмосфера и условия на труд;
- възможност за интересна и динамична работа в екип от млади професионалисти;
- възможност за професионално развитие;
- допълнителни фирмени и социални придобивки;
- трудов договор

Първоначално месечно заплащане: 800 лв.

При интерес от ваша страна, изпратете подробно CV, портфолио и актуална снимка (.pdf или уеб страница) на e-mail: info@joana4u.com.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Кандидатури без портфолио няма да бъдат разглеждани!

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

» Изпрати e-mail за тази оферта Всички оферти
» Потребителски вход
» Нови оферти за работа
» Бързи препратки

Реклама  |  Условия за ползване  |  Контакти  |     2006-2011 © BulArts.com    Hosted by ICN.bg